Virtualus turas

Virtualaus turo nauda:

Nekilnojamojo turto projektams

3D turai padeda interaktyviai pristatyti NT objektą internete. 3D turas sudomina ir sukelia klientui pasitikėjimą.

HORECA sektoriui

Padarysime Jūsų potencialiam klientui įspūdį pirmo susipažinimo metu su Jūsų verslu internete ir padidinsime apsilankymo tikimybę.

Statybų sektoriui

360 patalpų skenavimas itin pravartus stebėti statybos proceso eigą. Projektu suinteresuoti asmenys galės lengvai matyti progresą būdami bet kurioje pasaulio vietoje.

Pramogų erdvėms

Rinkdamiesi, kur pramogauti, žmonės dažnai ieško informacijos internete. Pasirūpinsime Jūsų pramogų erdvės pristatymu skaitmeninėje erdvėje.

Kultūros projektams

Įamžinsime Jūsų parodą ar ekspoziciją į 3D turą, kad ji būtų pasiekiama iš viso pasaulio, bet kuriuo paros metu.

Parduotuvėms ir salonams

360 turai suteikia galimybę virtualiai vaikščioti po parduotuvę ir išsirinkti prekes iš prekių lentynų, taip pat, kaip fizinėje parduotuvėje.

Kas yra virtualus 3D turas?

Jūsų potencialus klientas 3D turo metu virtualiai vaikšto po erdvę, žvalgydamasis į visas puses. Virtualus turas talpinamas internete, todėl juo naudotis galima esant bet kurioje pasaulio vietoje, visais įrenginiais. Turą lengva integruoti į Jūsų puslapį, tereikia įterpti mūsų suteiktą kodą. Intuityvi vartotojo sąsaja virtualaus turo teikiamais privalumais leidžia mėgautis net ir neturintiems artimo sąlyčio su technologijomis. Trumpai tariant, „virtuali kelionė“ po Jūsų verslą pasiekiama visiems, visur ir visada.

Virtualaus turo galimybės

Spausk ir eik funkcija (atitikmuo google street view nvigacijai))

Virtualių kelionių naršymo režimas „Click & Go“ leidžia jums keliauti kaip nudojant „Street View“ navigaciją. Tai suteikia laisvo judėjimo įspūdį ir leidžia visiškai pašalinti perėjimo taško piktogramas, nepakenkiant galimybei judėti.

Dviguba peržiūra su reguliavimo funkcija

Tai puiki funkcija, kuri leidžiajums patyti vienu metu du virtualius turus ir juos palyginti realiu laiku. Kairėje pusėje jus matote vaizdą prieš remontą, dešinėje – po remonto. Taip pat galite keisti apžiūros ekramo mastelį.

E-mokymosi, viktorinų, klausimų ir edukacijos funkcija

Papasakokite interesantams apie romėnų architektūrą virtualioje išvykoje ar pasinerkite į darbo jėgos hipotetines situacijas. O gal leiskite besimokantiesiems tyrinėti kiekvieną savo naujos pozicijos aspektą, nenutraukdami faktinių darbo procesų. Modeliavimas situacijų per treniruotes yra saugesnis, mažiau įkyrus, labiau pritaikomas nei praktika vietoje ir daug realistiškesnis būdas mokytis.

``LIVE``gido funkcija

Sprendimas, skirtas klientams, muziejams, lankytinoms vietoms ar kolegoms virtualiai pasivaikščioti tuo, kas iš tikrųjų yra dalijamasi. Tiesioginės ekskursijos leidžia virtualiame ture surengti vaizdo skambutį.
Virtualios kelionės su integruotomis vaizdo konferencijomis, kurias gali valdyti bet kuris dalyvis. Tai labai tinkama: nekilnojamojo turto, universitetų, muziejų ar kitoms vietoms.

``Hotsopt``

“Hotspot” yra virtualios ekskursijos esmė. Jie leidžia savo auditorijai spustelėti objektus ir apžiūrėti juos iš arčiau ar gauti daugiau kitos informacijos. Veiksmai, kuriuos gali atlikti „hotspot“: atidarykite foto ar video, 3D modelį, atidarykite pirkimo langą, daugialypį informacijos langą, svetainę, atsisiųsti failą arba paleisti garsą, vaizdo įrašą (360º vaizdo ir įprastas vaizdo įrašas).

Animuota panorama

Įsivaizduokite, kad galėtumėte spustelėti panoramoje esančią asmenį, kad jie pradėtų judėti ir kalbėti. Tai yra animuota panorama.

“LIVE” panorama

Užfiksuokite tikrąją vietos dvasią. „Live“ panorama sujungia keletą tos pačios vietos panoramų, kurių buvo užfiksuotos skirtingais laikais, kad būtų sukurta 360º interaktyvus vaizdas. Rezultatas – nuostabus: kol apsižvalgysite, pamatysite, kad peizažas ir laikas (nuo dienos pereinama į vakarą ar naktį).
Parodykite namą skirtingomis apšvietimo sąlygomis, terasa keičiasi nuo saulėlydžio ar restorano atmosferą nuo dienos iki vakaro. Galimybės yra neribotos.

3D perėjimo efektas

3D animaciniai perėjimai tarp „sustojimų“ suteiks jums natūralų judėjimo įspūdį, kurį galite žinoti iš 3D modelių ir nuskaitymų. Užuot šoktelėjęs iš vienos vietos į kitą, ši technologija leis jums jaustis taip, lyg jūs iš tikrųjų judėtumėte į kitą vietą. Viskas iš grynos fotografijos.

360 ° VIDEO ĮSKAITANT “LIVE HOTSPOTS”

Kaip ir foto panoramose į 360 video galite įdėti informacinių taškų, kad paaiškintumėte ar išryškintumėte esančius dalykus. Šie dalykai yra judantys? Jokios problemos – 360º vaizdo taškai gali būti dinamiški, kad judėtų, rodytų, išnyktų ir pakeistų dydį.

Prisitaikanti (dinamiška) HDR panorama

Dinamiškas HDR. Tai technologija įkvėpta žmogaus akies elgesiu, kuri dinamiškai prisitaiko prie šviesos ir tamsos ir pritaiko panoramą. Tai reiškia, kad priklausomai nuo naudotojo žiūrimos panoramos srities, šviesa ir ekspozicija atitinkamai prisitaiko.

Pritaikyta Virtualiai Realybei

Virtualūs turai yra suderinami su „VR“, o tai reiškia, kad jas galima matyti „standartiniame 360º“ ir „Virtual Reality“. Paprastas mygtuko paspaudimas leis jums auditorijai persijungti iš vieno režimo į kitą.

3D ir 2D planai

Talpinimas į GOOGLE STREET VIEW

Tikrasis 3D (stereo) video ir foto